Menu

Vrchařská koruna
Jesenicka

Zdenda Bubák SlováčekVelikonoční svátky se ve většině českých a slovenských rodin neobejdou bez přípitku. Vše vyvrcholí zejména v pondělí, kdy muži tradičně chodívají vymrskat ženy a poté očekávají sklenku domácí kořalky jako odměnu.

Policisté však vědí, že musí být ve střehu, protože lidé často přecení své síly a sednou za volant, i když nemohou. Takovým nezodpovědným chováním pak ohrožují svůj život i životy ostatních účastníků silničního provozu.

Žena s hmotností okolo 60 kilogramů musí po jedné dvanáctce počkat přes 3 a půl hodiny, po dvou pivech skoro 9 hodin a tři piva by ji měla zastavit před řízením na více než 13 hodin.

Samozřejmě, tyto údaje jsou informativní a časy se více či méně liší podle hmotnosti a organismu člověka, ale ať už je to jakkoli, za volant nesmíš sednout ani po jednom pivu. Možná se budeš cítit jako neohrožený hrdina, avšak stačí jediná sekunda na to, aby se ti rozpadl celý život.


?>

Vrcholy

Naše nejdivočejší hory, příroda nejméně zasažená člověkem. Lázně na znovuzrození ducha a zdraví. Nekonečné trasy pro kolo i pro pěší. Vrcholy jsou rozděleny do dvou kategorií.

JESENIK Počasí

Síň slávy

Držitelé koruny


1. Místo Zdenda Slováček
2019-07-07 * cyklo
1.. Fotogalerie * Podrobnosti

1. místo během, chuzí, plazem
2019-06-06 * pěší
Fotogalerie * Podrobnosti

pěšak dva
2019-06-06 * pěší
Fotogalerie * Podrobnosti

Něco nejasného? Nemůžete najít vrchol? Chcete nám vynadat za náročnost?

Napište nám

Poslat zprávu přes internet
Odesílám...
Zpráva byla odeslána. Děkujeme!
Kontaktní informace:
Adresa:

Vrchařská koruna Jesenicka z.s.
Nábřeží 755/10
779 00 Olomouc

E-mail adresa

jesenickavk@gmail.com

Chcete nám zavolat?

Cyklo: (+420) 601 122 107
Pěší: (+420) 606 596 878

Sociální sítě

Facebook
Instagram